Oficjalny partner SPH Engineering
Polski dystrybutor oprogramowania UgCS

Wspierane
platformy UAV

Wspierane drony i platformy BSP (UAV)

DJI Phantom 4 / 4 PRO


UgCS udostępnia użytkownikom DJI Phantom 4 jeszcze więcej niż sam dron – łącząc drona za pośrednictwem aplikacji na Androida z komputerem z uruchomionym UgCS – możesz wstępnie zaplanować fotogrametrię lub inne misje rozpoznawcze.

* UWAGA: Ze względu na zamkniętą infrastrukturę DJI, aby połączyć DJI Phantom 4 z UgCS wymagane jest użycie aplikacji dla Androida  UgCS dla DJI

Pobierz instrukcje PDF (en)

Pobierz aplikację  “UgCS for DJI”

DJI Phantom 3 *

DJI Phantom 3 oferuje jeden z najprostszych w użyciu interfejsów na rynku z dodatkiem kamery 4K. Jednak większość rozwiązań planowania misji dla DJI Phantom 3 to aplikacje oparte na systemie iOS lub Android, co oznacza, że ​​musisz do tego celu używać tabletu.

* UWAGA: Ze względu na zamkniętą infrastrukturę DJI, aby połączyć DJI Phantom 3 z UgCS  wymagana jest aplikacja dla  Androida  UgCS for DJI j.
Dzięki temu właściciele dronów DJI mogą korzystać z pełnej funkcjonalności oprogramowania planowania misji UgCS na komputerze z systemem operacyjnym Windows, macOS lub Linux. Osiągnij więcej dzięki DJI Phantom 3 i UgCS!

Pobierz instrukcje PDF (en)

DJI Phantom 2

UgCS umożliwia łatwe i intuicyjne planowanie misji dla DJI Phantom 2. Odkryj, co potrafi twój Phantom 2!

Pobierz  instrukcje PDF (en)

DJI Inspire 2 *


Inspire 2 to całkowicie nowy system przetwarzania obrazu w rozdzielczości do 5,2K w CinemaDNG RAW, Apple ProRes i innych. Osiąga on od 0 do 80 km / h w zaledwie 5 sekund i osiąga maksymalną prędkość 94 km/h i maksymalną prędkość opadania wynoszącą 9 m/s niespotykane prędkości i możliwości w BSP tego rozmiaru.

Platforma kontroli naziemnej UgCS umożliwia profesjonalistom z UAV korzystanie z Inspire 2 do misji lądowych, górniczych, energetycznych i innych misji geodezyjnych, zapewniając intuicyjne planowanie misji w środowisku 3D.

* UWAGA: Ze względu na zamkniętą infrastrukturę DJI, aby połączyć drony DJI Inspire z UgCS wymagana jest aplikacja dla Androida  UgCS for DJI. Umożliwia ona właścicielom Inspire pełną funkcjonalność oprogramowania planowania misji UgCS na komputerze z systemem operacyjnym Windows, macOS lub Linux.

Pobierz instrukcję PDF (en)

Pobierz aplikację “UgCS for DJI”

DJI Inspire 1/1 Pro / Raw *

DJI Inspire 1 to jeden z najbardziej popularnych i innowacyjnych dronów dostępnych na rynku, wyposażony w kamerę 4K i wysuwane nóżki. Jednak jeśli chodzi o latające zautomatyzowane misje z aplikacjami Inspire, iOS i Android są dość ograniczone.

Oprogramowanie Inspire 1 Ground Station opracowane przez UgCS daje Ci możliwość stworzenia pełnowartościowego planowania zadań dla DJI Inspire.

 

* UWAGA: Ze względu na zamkniętą infrastrukturę DJI, aby połączyć drony DJI serii Inspire z UgCS  wymagana jest aplikacja dla  Androida  UgCS for DJI. Umożliwia ona właścicielom Inspire pełną funkcjonalność oprogramowania planowania misji UgCS na komputerze z systemem operacyjnym Windows, macOS lub Linux.

Pobierz instrukcje PDF (en)

Pobierz aplikację “UgCS for DJI”

DJI N3 *

Najnowsza generacja DJI serii NAZA, kontroler lotu N3, jest dostosowana do potrzeb wielu entuzjastów UAV i zastosowań przemysłowych.

Skorzystaj z możliwości N3, łącząc go z oprogramowaniem do kontroli naziemnej UgCS do profesjonalnego planowania misji.

* UWAGA: Ze względu na zamkniętą infrastrukturę DJI, aby połączyć drony DJI serii N3 z UgCS  wymagana jest aplikacja dla Androida  UgCS for DJI. Umożliwia ona właścicielom N3 pełną funkcjonalność oprogramowania planowania misji UgCS na komputerze z systemem operacyjnym Windows, macOS lub Linux.

Pobierz dokumentacje PDF (en)

Pobierz aplikację “UgCS for DJI”

DJI A3 *

Kontrolery lotu A3 są idealne do wymagających aplikacji przemysłowych i kinematograficznych, w których niezawodność i indywidualizacja są niezbędne. UgCS oferuje najbardziej wyrafinowane i łatwe w obsłudze oprogramowanie stacji naziemnej dla DJI A3.

* UWAGA: Ze względu na zamkniętą infrastrukturę DJI, aby połączyć drony DJI serii A3 z UgCS wymagana jest aplikacja dla Androida   UgCS for DJI . Dzięki temu posiadacze A3 mogą w pełni korzystać z oprogramowania planowania misji UgCS na komputerze z systemem operacyjnym Windows, macOS lub Linux.

Pobierz dokumentacje PDF (en)

Pobierz aplikację “UgCS dor DJI”

DJI Matrix 600/600 PRO *

Matrice 600 (M600) to nowa latająca platforma DJI przeznaczona do profesjonalnej fotografii lotniczej i zastosowań przemysłowych. UgCS to oprogramowanie, które pozwala w pełni wykorzystać współczesne planowanie lotu.

* UWAGA: Ze względu na zamkniętą infrastrukturę DJI, aby połączyć drony DJI  M600 z UgCS wymagana jest aplikacja dla Androida  UgCS for DJI.

Pobierz dokumentacje PDF (en)

Pobierz aplikację “UgCS for DJI”

DJI M200, 210, 210RTK *

Wysokowydajne silniki w połączeniu z 17-calowymi śmigłami zapewniają stabilny lot przy silnym wietrze. Nowy system zasilania z dwóch akumulatorów automatycznie ogrzewa akumulatory podczas lotów w temperaturach poniżej zera, podczas gdy zamknięta konstrukcja zapewnia odporność na warunki atmosferyczne i wodę, dzięki czemu można latać w szerokim zakresie środowisk.

UWAGA: Ze względu na zamkniętą infrastrukturę DJI, aby połączyć drony serii DJI M200 z UgCS wymagana jest aplikacja dla Android  UgCS for DJI.

Pobierz instrukcje PDF (en)

Pobierz aplikację “UgCS for DJI”

DJI Matrix 100 *

UgCS umożliwia rozszerzenie możliwości DJI Matrice 100 poza te oferowane przez inne aplikacje mobilne.

* UWAGA: Ze względu na zamkniętą infrastrukturę DJI do podłączenia drona DJI M100 z pulpitem UgCS wymagana jest aplikacja UgCS for DJI  dla systemu Android. Daje to możliwość korzystania z pełnoprawnego rozwiązania do planowania misji na pulpicie UgCS z Matrice 100.

Pobierz instrukcje PDF (en)

Pobierz aplikację “UgCS for DJI”

DJI Mavic Pro/Mavic2 Pro/Zoom *

DJI Mavic Pro to mały, ale potężny dron – kompaktowy rozmiar kryje w sobie wysoki stopień złożoności, co czyni go jednym z najbardziej wyrafinowanych aparatów latających DJI w historii.

* UWAGA: Ze względu na zamknięty infrastruktury DJI, aby połączyć DJI Mavic  Pro z UgCS wymagana jest aplikacja na Androida   UgCS for DJI.

Pobierz dokumentacje PDF (en)

Pobierz aplikację “UgCS for DJI”

DJI A2

DJI A2 to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych autopilotów UAV na rynku. Może obsługiwać duże drony z wieloma wirnikami zdolne do przenoszenia ciężkich ładunków.

Poważne platformy nie muszą jednak być skomplikowane w obsłudze. UgCS został opracowany jako profesjonalne, ale łatwe w obsłudze oprogramowanie do planowania misji dronowych.

Planuj misje na globusie 3D, który może eksponować wszystkie kąty lotu. UgCS dostarcza dane o wysokości terenu i mapy z Google i Bing. Ponadto dzięki UgCS będziesz mógł importować modele budynków 3D, profile wysokości terenu, a nawet niestandardowe mapy.

Pobierz dokumentacje PDF (en)

DJI Naza-M V2

UgCS oferuje najbardziej wyrafinowane oprogramowanie stacji naziemnej dla DJI Naza-M V2. Planowanie lotu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Pobierz dokumentacje PDF (en)

DJI WooKong-M

Ciesz się eleganckim planowaniem misji dla swojego DJI Wookong-M z oprogramowaniem stacji naziemnej UgCS dla dronów!

Pobierz dokumentacje PDF (en)

YUNEEC H520

H520 to hexakopter, który został opracowany do użytku komercyjnego. sUAS jest idealnym rozwiązaniem do realizowania długich misji  i sprawdzonej i niezawodnej technologii w pakiecie typu “wszystko w jednym”. H520 jest zbudowany do inspekcji, egzekwowania prawa, bezpieczeństwa, budowy, pomiarów i mapowania, oprócz oferowania kinowej jakości systemów transmisji obrazu.

Platforma kontroli naziemnej UgCS umożliwia profesjonalistom UAV korzystanie z YUNEEC H520 w zakresie lądowym, kopalnianym, energetycznym i innych misji geodezyjnych, zapewniając intuicyjne planowanie misji w środowisku 3D; a także dla jako rozwiązania UgCS dla centrów zarządzania kryzysowego, do  przesyłania strumieniowo wideo do zdalnej instancji UgCS .

Pobierz dokumentacje PDF (en)

Kompatybilne z MAVLink Multicopter Pixhawk / APM

Przenieś planowanie misji Multicoptera Pixhawk na wyższy poziom dzięki oprogramowaniu stacji naziemnej UgCS! UgCS ułatwia planowanie lotów i wykonywanie ich jeszcze łatwiej niż kiedykolwiek.

Pobierz dokumentacje PDF (en)

Kompatybilny z MAVLink Pixhawk / APM Rover

UgCS jest w stanie tworzyć zaawansowane zautomatyzowane misje dla twojego Pixhawk / APM Rover.

Pobierz dokumentacje PDF (en)

Kompatybilny z MAVLink Pixhawk / APM Helicopter

Dzięki UgCS możesz teraz przenieść planowanie misji Helikoptera Pixhawk / APM na wyższy poziom. Dzięki UgCS jest teraz łatwiej niż kiedykolwiek planować i wykonywać automatyczne loty.

Pobierz dokumentacje PDF (en)

Kompatybilny z MAVLink Pixhawk / APM Samolot

Dzięki UgCS możesz teraz przenieść planowanie misji Samolotu Pixhawk / APM na wyższy poziom. Dzięki UgCS jest teraz łatwiej niż kiedykolwiek planować i wykonywać automatyczne loty.

Pobierz dokumentacje PDF (en)

Mikrokopter QUADRO XL, OCTO XL, HEXA

Dzięki stacji naziemnej UgCS możesz cieszyć się prostym i łatwym planowaniem misji dla drona Mikrokopter. Wypróbuj teraz i przekonaj się sam!

Pobierz dokumentacje PDF (en)

MicroPilot Multicopter, Helicopter, Samolot

UgCS pozwala kontrolować śmigłowce wyposażone w autopiloty MicroPilot. Jest to dostępne dla wersji UgCS PRO i UgCS ENTERPRISE.

Autopiloty MicroPilot to kompaktowe, ultralekkie autopiloty zdolne do obsługi szerokiej gamy samolotów. Modele autopilota obejmują wersje od autopilota podstawowego MP1028g2 do potrójnego redundantnego autopilota MP21283X.

UgCS obsługuje tryb Click & Go, waypointów, strumieniowanie wideo na żywo oraz nagrywanie. Powtórz loty w odtwarzaczu telemetrycznym i importuj budynki 3D i profile terenu. Wszystkie te cechy UgCS są dostępne dla użytkowników autopilotów MicroPilot. Co więcej, UgCS obsługuje kontrolę  joysticka z pomocą dronów wyposażonych w MicroPilot.

Pobierz dokumentacje PDF (en)

Microdrones MD4

Stacja naziemna UgCS oferuje proste, a jednocześnie wyrafinowane rozwiązanie do planowania misji dla platformy Microdron.

Pobierz instrukcję PDF (en)

Lockheed Martin Kestrel, Indago


Oprogramowanie do planowania lotów UgCS może współpracować z samolotami Lockheed Martin Indago i autopilotem Kestrel.

Pobierz instrukcję PDF (en)

Interesuje Cię zakup licencji...
masz pytania?

lub zapisz się na naszego newslettera
otrzymasz tylko najświeższe info o rozwiązaniach UgCS

Polityka prywatności

Virtual-Earth Project - polski dystrybutor oprogramowania UgCSOficjalny partner SPH Engineering.
Polski dystrybutor oprogramowania UgCS
Virtual-Earth Project © 2018