Oficjalny partner SPH Engineering
Polski dystrybutor oprogramowania UgCS

Zintegrowany system łączy BSP z urządzeniem wykrywającym metal “Gold & Treasure Detector KTS GPA 1000 lub GPA 3000”, pozwalającym wykrywać metale szlachetne* i inne zakopane obiekty metalowe*, podziemne wgłębienia*  lub nawet starożytne skarby*.

Drone with Metal, Gold & Treasure Detector KTS GPA 1000 or GPA 3000

Korzystanie z detektora GPA na podpiętego pod BSP umożliwia skanowanie obszaru kilka razy szybciej w porównaniu z urządzeniem ręcznym i umożliwia uzyskanie geograficznych map ciepła obszaru. Aby zaplanować misję pomiarową za pomocą UgCS, wystarczy zaznaczyć obszar zainteresowania na mapie i ustawić automatyczną misję. Zintegrowany system GPA + BSP wykrywa złocone i metalowe przedmioty zakopane na maksymalnej głębokości 10-15 metrów i generuje obraz GeoTIFF anomalii pola magnetycznego.

Jednym z głównych elementów zintegrowanego systemu, umożliwiającym efektywne planowanie badań, jest UgCS – oprogramowanie do planowania lotów zapewniające narzędzia do łatwego tworzenia i obliczania torów lotu oraz interpretacji pozyskanych danych w sposób przyjazny dla użytkownika.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z nami maciej@ugcs.pl .

* Dane dostarczone przez producenta GPA KTS-Electronic https://kts-electronic.com/en/ground-penetrating-analyzer-gpa-3000.html

Interesuje Cię zakup licencji...
masz pytania?

lub zapisz się na naszego newslettera
otrzymasz tylko najświeższe info o rozwiązaniach UgCS

Polityka prywatności

Virtual-Earth Project - polski dystrybutor oprogramowania UgCSOficjalny partner SPH Engineering.
Polski dystrybutor oprogramowania UgCS
Virtual-Earth Project © 2018