Oficjalny partner SPH Engineering
Polski dystrybutor oprogramowania UgCS

UgCS Drone Dancing Controller

Umożliwia równoczesne i zsynchronizowane sterowanie dziesiątkami dronów jako latającymi “pikselami” (tańczącymi dronami) ze zintegrowanym pluginem planowania 3D i protokołem Art-Net. Twórz i zarządzaj naprawdę niesamowitymi pokazami roju dronów! Zarządzaj pokazami dronów sterowanych przez jednego operatora z jednego komputera! Po prostu Tańczące Drony z UgCS

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

UgCS DDC wzbogaca możliwości pokazów plenerowych, dodając dronowy rój wyposażony w diody LED, fajerwerki, generatory dymu i inne efekty specjalne układane do choreografii razem z muzyką.

Tańczące drony - schemat blokowy

Tańczące drony
INTEGRACJA Z ART-NET

Integracja protokołów UgCS DDC i Art-Net umożliwia płynne wprowadzanie roju dronów do pokazów na zewnątrz, jako uzupełnienie laserów, balonów i innych urządzeń. Światła z dronów, fajerwerki i inne efekty specjalne są zarządzane za pomocą konsoli zarządzającej rojem z użyciem Art-Net.

UgCS DDC jest obecnie jedynym komercyjnie dostępnym oprogramowaniem do realizacji przedstawienia typu “tańczące drony” z szczegółowym planowaniem lotu zespołu dronów, kontrolą zarządzania i kontrolą ładunku roju, oraz wtyczką do przekształcania animacji 3D w tory lotu roju zintegrowanego z Art-Net.  Aby stworzyć pokaz roju dronów: wykonaj choreografię lotu dronów i efektu świetlnego w oprogramowaniu do animacji 3D, takim jak np. Blender (open-source), przekształć choreografię w plany lotu dla UgCS – pokaz dancing drones jest gotowy do startu!

Pokazem może zarządzać jeden operator dronów z jednego komputera wyposażonego w UgCS DDC.

Tańczące drony W AKCJI

Rój 20 dronów w układzie “Biegnący człowiek”.

 Przedstawienie 7 dronów z generatorami dymu zaprezentowane podczas Riga City Festival 2017 (Łotwa). 

Pokaz multimedialny podczas Water Concept 9 Bella Skyway Festival (Polska). 

Integrated Drone Wars na pokazie Laser 2.0 w Stone Mountain Park (USA) przez FULL SPECTRUM.
Wszystkie drony są wyposażone w system RTK-GPS i paski ledowe wokół ramy.

Pokaz przygotowany przez Klienta za pomocą samodzielnie zbudowanych 9 dronów wyposażonych w paski LED wokół ramy.

Podczas latania dużą ilością dronów jednocześnie w bliskiej odległości od siebie, kluczowa jest precyzja. Istotne jest zapewnienie, że między dronami utrzymywana jest niezbędna odległość i nie ma wahań w odczytach czujników. Aby zapewnić najlepszą precyzję pozycjonowania roju dronów, należy użyć RTK GPS.

Wymagania sprzętowe dla UgCS DDC

  • WINDOWS
    Windows 7 z SP1 lub późniejszy; Windows 8; Windows 10 / 64-bit

Minimalnie Core 2 Duo lub Athlon X2 at 2.4 GHz

Minimum RAM: 2 GB; Rekomendowane 4GB pamięci RAM lub więcej.

Karta graficzna z obsługą DirectX 9. Karta wyprodukowana po 2004r. powinna pracować.

min. 2GB wolnej przestrzeni na dysku

Sieć TCP/IP v4

Minimalna rozdzielczość ekranu to 1024x768px

  • MAVLink – autopilot kompatybilny współpracujący z oprogramowaniem ArduCopter. Pixhawk lub jego klony także mogą być tu wykorzystywane.
  • Aby ustawić niezawodną komunikację między wieloma dronami, zaleca się korzystanie z wbudowanych modułów WiFi, a nie ze standardowych łączy danych telemetrycznych.
  • Drony mogą być wyposażone w standardowe urządzenia GPS, ale w celu zapewnienia precyzji lotu w pokazach dronowych zaleca się korzystanie z odbiorników GPS RTK.

Drony mogą być wyposażone w elementy, które mogą być sterowane za pomocą sygnałów PWM dla servo mechanizmów, np. do pokazów w nocy z modułami LED, generatorem dymu itp.

TAŃCZĄCE DRONY – STWÓRZ SWÓJ WŁASNY POKAZ

Latający rój dronów ze zsynchronizowanymi ruchami i efektami specjalnymi choreografii do muzyki może dać naprawdę oszałamiający widok. Typ UAV i ładunek dla każdego pokazu powinny być wybrane zgodnie ze scenariuszem i lokalizacją. Możliwe jest wysyłanie zsynchronizowanych poleceń do wszystkich dronów roju lub tylko do określonych grup, a nawet do pojedynczego UAV. 

WSPARCIE INFORMACYJNE 

SPH Engineering (producent UgCS DDC)  oferuje również usługi integracyjne UAV: ​​budowanie, nabywanie i konsultowanie w zakresie wyboru płatowców, autopilotów, osprzętu do konkretnego zastosowania oraz wykonywania projektów proof of concept i tworzenia oprogramowania, w celu zapewnienia kompatybilności z różnymi platformami do zarządzania pokazami.

Interesuje Cię zakup licencji...
masz pytania?

lub zapisz się na naszego newslettera
otrzymasz tylko najświeższe info o rozwiązaniach UgCS

Polityka prywatności

Virtual-Earth Project - polski dystrybutor oprogramowania UgCSOficjalny partner SPH Engineering.
Polski dystrybutor oprogramowania UgCS
Virtual-Earth Project © 2018